راهیابی آینده‌‌سازان تهران به لیگ برتر بسکتبال کشور

آینده‌سازان تهران با کسب سومین پیروزی در برابر  گلگهر سیرجان در مرحله‌ی نیمه‌نهایی لیگ دسته اول حرفه‌ایبسکتبال کشور ، علاوه بر صعود به فینال، جواز حضور در رقابتهای لیگ برتر بسکتبال کشور را به ارمغان آورد.

مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول حرفه‌ای بسکتبال کشور با برگزاری دو دیدار دنبال شد که آینده‌‌سازان تهران در سالنورزشی نیاوران با برتری ۷۸_ ۷۴ در یک بازی مهیج، موفق شد برای سومین بار در رویایی با نماینده‌ی استان کرمان بهبرتری دست پیدا کند.

آینده‌سازان تهران با سرمربیگری حسن نگهداری از مربیان سازنده و موفق بسکتبال کشور در سری نیمه نهایی بابرتری سه بر یک در مقابل گلگهر سیرجان با صعود به فینال این دوره از رقابت‌ها، به عنوان اولین تیم به لیک برتر فصلبعد راه‌یافتند.

با راهیابی آینده سازان به لیگ برتر بسکتبال کشور، برای فصل بعد سه تیم مهرام، طبیعت و آینده سازان از استانتهران در لیگ برتر حضور خواهند داشت .

مهگل البرز مقابل مهمان خود گلنور اصفهان ۶۸_۶۳ شکست خورد تا سری نیمه نهایی بین این دو تیم به تساوی ۲۲برسد. برنده‌ی بازی پنجم در اصفهان، فینالیست می‌شود و به عنوان دومین تیم، جواز حضور در لیگ برتر بسکتبالایران را بدست خواهد آورد.

این نوشته منتشر شده در اخبار می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.