مینی بسکتبال یک تفریح

مینی بسکتبال

 

مینی بسکتبال یک تفریح

 

امروز بچه های زیادی ورزش می کنند و تعداد زیادی مایلند در مدرسه مراکز ورزشی ، تیم ، جوانان ، زمینه های خیابانی و اغلب خانه مینی بسکتبال بازی کنند.
در مورد اهمیت ورزش و تفریح در زندگی کودکان جای سوالی نیست اما مهمتر از همه این است که باید مفرح باشند.

 

ما به همه مربیان و معلمهای مینی بسکتبال تاکید می کنیم که موارد زیر اهمیت دارند:

 • آگاهی کامل داشتن از وضیعت پیشرفت بچه های بین ۶ تا ۱۲ سال
  • کمتر بودن توانایی دختران و پسرانی که به بزرگسالی نرسیده اند به اندازه افراد بالغ
  • تفاوت سلیقه در مورد بازی کردن بین بچه ها و بزرگسالان
  • علاقه مندی بچه ها به تشکر از مربیان ، معلمها ، رهبران و والدینشان
  • بچه ها از آنها انتظار تشویق شدن و مورد تمجید واقع شدن را دارند
  • دانستن اینکه افراد کم سن بصورت طبیعی مایل به برنده شدن نیستند
  • آنها از بودن کنار دوستانشان لذت می برند

همه پسرها به حمایت والدینشان نیاز دارند. برخی والدین با صحبت کردن با کودکانشان در مورد کلاسهای مینی بسکتبال آنها کمک می کنند و برخی مایل هستند در آنجا باشند و تماشا کنند برخی هستند که می خواهند فعال تر باشند و با مربیان همکاری کنند و عده ای با شستن لباسها ردادن غذا در وعده های نا مرسوم اغلب از ما می پرسند که چطور می توانند به کودکانشان کمک کنند تا از ورزش کردنشان لذت ببرند. یا اینکه چطور در پیشرفت کردن به آنها کمک کنند.

پیشرفت بچه ها بسیار متفاوت است ، دو فرزند یک خانواده حتی متفاوت هستند. حتما معلم ، مربی بسکتبال فرزندانتان را بشناسید آنها مقدار زیادی از وقت پیشرفت استعدادها و تواناییهای فرزندانتان را با آنها می گذرانند تحقیق کنید که آیا مربی به اندازه کافی تحصیلات دارد که بتوانند مینی بسکتبال کار کند یا نه؟ و آیا باشگاه دارای یک سیاست برای حفظ سلامتی کودکان و برنامه برای حمایت از آنها دارد یا نه ؟

همچنین تحقیق کنید که آیا کمک مربیان یک پیشرفت فردی و برنامه آموزشی را دنبال می کنند یا نه با آنها ارتباط پیوسته داشته باشید. از مربی بپرسید آیا فرزند شما پیشرفت می کند یا نه هر مربی تحصیل کرده ای باید دارای یک برنامه دقیق برای گسترش فرد فرد اعضای تیم و تجربه های رقابتی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.